Mobile Legends’ın en iyi kahramanları: Lesley, Miya, Macera

Mobil Efsaneler: Macera, ünlü Mobil Efsaneler: Bang Bang’e dayanarak 5 milyondan fazla indirme sayısına sahip bir oyundur. Android için İspanyolca olmasa da, bir başlık RPG severlerin dünya çapında dolaşımını artırıyor İspanya’da oynuyorlar. Macera, harika bir harita ve birçok özel kahraman içeren bu destanın yeni bir bölümü. Çok başarılı bir oyun ve mobil cihazlar için harika bir alternatif.

Mobil Efsaneler: Macera Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynamak için tasarlanmıştır ve hangisinin kesinlikle oyunun en iyi kahramanları olduğunu bilmek isteyeceksinizdir. Aşağıdaki listede onları 4 bölüme ayırdık, böylece hangilerinin en iyi göze çarptığını ve asla seçmemelisiniz. Tek bir kahraman olmadığını unutma, çünkü kişinin oyun stili de kullanımlarında büyük farklılıklar yaratacaktır.

Buna karşılık, kahramanlar ayrıca sınıf ve ilkel olarak belirli durumlarla karşı karşıya kalarak iyileştirilebilir. Listeye dikkat edin, çünkü kesinlikle incilerden geliyor.

Mobile Legends Adventure’ın en iyi kahramanları

Bu sınıfa teknik olarak Seviye S diyeceğiz. Onlar oyunun en güçlü ve eksiksiz kahramanları.

 • Alice: Çok fazla alan hasarı, mükemmel kontrol ve şifa ile tamamen yol dışı bir kahraman.
 • Clint: öncekine çok benzer, oyunda en eksiksiz olanı. Sadece alan hasarı ve kontrolüne sahip değil, aynı zamanda birçok destek sunuyor.
 • Estes: Oyunda iyileşmek için en iyisi.
 • GatotKaca: Bu başlıkta bulabileceğiniz en iyi tanktır, sadece büyük alan hasarına karşı koymakla kalmaz, aynı zamanda size savaşların kontrolünü de verir.
 • Lancelot: Tüm oyunun en iyi saldırısı. Saldırılarıyla rakibin yeteneklerini azaltabiliyor ve fiziksel hasarı çok yüksek.
 • Chang’e: Oyunda bulacağın en iyi DPS (saniyede en çok hasara neden olan) ve çok fazla zarar veriyor.

Mobil Efsaneler Macera iyi kahramanlar

Bunlar, Seviye A, S Seviye’ye benzemiyor ancak çoğu durumda çok fazla sorun yaşamadan savaş kazanma seçeneklerine de sahipler. Bu bölümde şöyle kahramanlar buluruz KarrieHelcurt veya Bilmek. Aşağıdaki 5 taneye ek olarak:

 • şafak: çok fazla sihir hasarı ve çok güçlü bir büyücü.
 • Bruno: Çok fazla fiziksel alan hasarı var ve aynı zamanda ona çok fazla kontrol sağlayan rakibi sersemletiyor.
 • Angela: Alice veya Aurora ile birlikte iyi bir kahraman.
 • Lolita: Sadece rakibi sersemletmekle kalmaz, aynı zamanda savaşta müttefikleri de kapsayacak şekilde koruma becerilerine sahiptir.
 • Lesley: Oyunları ve çok fazla saldırı kapasitesini cezalandıran kritik bir saldırıya sahip.

Heroes Tier B, Mobile Legends Adventure’ın en düzenli kahramanları

Bu diğerleri, Kademe B, artık öncekiler gibi değil ve bazen sizi şaşırtabilseler de, oyunun başında kazanmak için normal olan normaldirler. Bu listede bazılarını bulduk Valir, Moskov, Akai, Yi Sun Shin, Balmond, Kaja, Tigrael, Rafaela, Grock, Aldous, Hilda, Alucard, Layla, Tepegöz, Eudora, Zilong, Argus, Hylos ve Gord.

Grock, özellikle büyük bir alan hasarı ve destek kabiliyeti ve ayrıca Zilong için büyük fiziksel hasara sahip olması ve savaş ilerledikçe düşmanların yeteneklerini azaltması nedeniyle öne çıkıyor.

 

Asla kullanmamanız gereken Mobile Legends Adventure kahramanları

İkincisi, onları asla kullanmamalısın. Çok kötüler ve hedefi güncellemedikleri ve herhangi bir değişiklik yapmadıkları sürece, onlarla kazanacakları çok fazla acı çekeceklerdir. Asla kullanmamanız gereken kahramanlar Odette, Bane, Miya ve dürüst. RPG oyunlarında kullanılan birçok kişinin anlayacağı jargon olan Kademe C denir.

Bu listeyi beğendiniz mi? Daha fazla Mobil Efsane: Macera dersleri yapmamızı istiyorsan, bize sormalısın. Aksine, bu tür oyunlardan nefret ediyorsanız, çevrimdışı oynamak için diğerlerinden birini deneyebilirsiniz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir