Kapatılan Instagram Hesabı Nasıl Açılır?

Instagram Hesabım Kapatıldı! Ne Yapmalıyım?

Merhaba değerli Instagram Kullanıcıları,
Instagram platformunda bir çok hesap kapatılıyor. Bu sebeple sizlere Instagram Hesabım Kapatıldı! Nasıl Geri Açabilirim? bu konu için sizlere çözüm sunacağım.

kapanan instagram hesabını açma konusunda bilgi vermeden önce, eğerki aşağıda size vermiş olduğum bilgiler ile hesabınızı açtıramaz veya uğraşmak istemiyorsanız bizler sizin yerinize instagram ile iletişime geçip hesaplarınızı aktif etmekteyiz.

Kapanan instagram hesaplarını açma paralı ücreti takipçi sayısına göre belirlenmektedir bu konuda bize takipçi bilgisi vermelisiniz fiyat öncesinde.

Kapanan instagram hesaplarını ücretli açtırmak yerine takipçi satın alarak yeni bir hesap kullanmayı tercih ediyorsanız eğer.

Cekilis ile yonlendirmeli paketler ( tamamen Türk ve gercek aktif kitle oluyor çağrı taner gibi fenomenlerin cekilisleri ile yonlendirilmektedir.)

5.000 Türk takipçi > 160 TL
10.000 Türk takipçi 330 TL
15.000 Takipçi > 400 TL

Panel havuz sistemi ile gonderilen takipciler de daha az düşüşü oluyor tahmini %20-30 arası.

Panel ile takipcide ise fiyatlar

5.000 = 180 TL
10.000 = 350 TL
15.000 = 500 tl

Panel ile takipçi gönderimleri aninda başlamaktadır.

 

Whatsapptan yazmak için > https://api.whatsapp.com/send?phone=905362021213&text=merhaba+ebeci.com+web+sitesinden+yaz%C4%B1yorum+takip%C3%A7i+sat%C4%B1n+almak+istiyorum.    <<< Linke Tıklayınız.!

 

Takipçilerim gitti diye üzülmeyin, http://www.takipcisitesi.net üzerinden uygun fiyatlara takipçi satın alabilirsiniz.
Instagram hesabınız kapatıldığında, giriş yapmaya çalışırken hesabınızın kapatıldığını belirten aşağıdaki ekran gibi bir mesaj görürsünüz.

 

Hata

Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatıldı. Hesabını nasıl geri alabileceğini öğren.Daha Fazla Bilgi AlTarayıcıdan girmeye çalıştığınızda ise aşağıdaki hata ile karşılaşabilirsiniz.

Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır: http://instagram.com/about/legal/terms/

 

Zaman zaman bu soruyu duyabilir ya da siz de yaşayabilirsiniz! Instagramın paylaşımlar için belli başlı kuralları dikkat etmenizi istediği bazı unusurları vardır. Bu kuralları ihlal ettiğinizde, alınan şikayetlerin sonucunda bazen de bilinmeyen bir nedenden dolayı hesabınız kapatılabilmektedir. Dönem dönem hesapları detaylı incelemeye alır ve aynı gün içerisinde kapatılan hesap ya da engellenen hesaplarla ile ilgili çok fazla haber duyabilir, okuyabilirsiniz. Peki bu instagram tarafından kapanan hesap nasıl açılır? Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki kapatılan instagram hesabını açmak imkansız değildir.

Instagram Kapanan Hesap Nasıl Açılır?

Öncelikle hesabınızın kapandığına dair uyarı aldığınız zaman neden kapandığına dair bir fikriniz olmalı. Uyarı ekranında göremiyorsanız e-posta adresinizi kontrol edip gelen postalara bakmalısınız. İnstagram tarafından gönderilen instagram hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır gibi bir içeriğe sahip bir mail yer alacatır. Ve instagram bu konuda size itiraz hakkı tanımaktadır. Kapanan instagram hesabını açma formuna tıkladığınız zaman bu geri açma formunu uygun ve ayrıntılı şekilde doldurmalı ve akıllarda herhangi bir şüphe bırakmamalısınız.

 

 

 

Bu form incelendikten sonra instagram size içinde bir kod bulunan bir mail gönderecek ve  bu kodu bir kağıda yazıp yüzünüz görünecek şekilde fotoğraf çekip göndermenizi talep edecektir. Sakın şaşırmayın! Ve bunu en doğru şekilde uygulayıp iletin!

 

 

 

Ardından sıra onay beklemede. Ancak şöyle önemli bir detay var ki hesabınızda hiç yüzünüzün göründüğü bir fotoğraf yoksa instagram bu kişinin siz olduğunuza dair yeterli bir kanıt olmadığını söyleyerek itirazınızı reddedebilir. Bu gibi durumlar hepimizin başına gelebileceğinden instagram hesabınızda mutlaka kendinize dair net bir fotoğraf bulundurmalısınız.

 

Instagram Topluluk Kurallarına veya Instagram Kullanım Koşullarına uymayan hesaplar herhangi uyarıda bulunulmadan kapatılabildiğinden mutlaka bu önemli unsurları inceleyin! Hesabınızın bir hata sonucu kapatıldığını da düşünebilirsiniz, bu tip olaylar da yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlar başınıza geldiğinde itiraz etmek elbette en doğal hakkınız.

 

Instagram Hesap Kapanmasının Nedenleri Nelerdir?

 

•+18 paylaşımlar
•Çok fazla sayıda farklı dns adreslerinden giriş yapılması
•Şiddet,ırkçılık vb. gibi paylaşımlar
•Telif hakkı ihlali..

 

“Hesabın koşullarımızı ihlal ettiğin için kapatılmıştır. Yardım merkezinden bilgi alabilirsin” diye bir uyarı alırsanız hesabınız kapatılmış demektir. Daha fazla bilgi al seçeneğini seçip giriş yapın. Bir form açılacak ardından sizden istenen bilgileri doldurun ve geri dönüş bekleyin!

 

Eğer sizinde hesabınız bu durumda ise hesabınızı tekrardan geri alabilirsiniz!Hesabımı Tekrardan Nasıl Aktif Hale Getirebilirim?Instagram ekibine itiraz talebinde bulunulması gerekmektedir.
Instagram’a Hesabımın Yanlışlıkla Kapatıldığını Nasıl İtiraz Edebilirim?Sizlere kapatılan instagram hesabınız için itiraz oluşturabileceğiniz bir formu ile tanıştıracağım.
FORM LİNK https://help.instagram.com/contact/1652567838289083
Öncelik olarak yukarıda vermiş olduğumuz linke girelim. Verdiğim linke girdiğinizde aşağıdaki ekranla karşılacaksınız.

Gelen ekranda “Hayır” seçeneğini işaretliyelim. Ardından istenilen bilgileri doldurunuz.

Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız: Bu kısımda kapatılan hesabınızda yazan Ad-Soyad bilgisini dolduracaksınız. (Örn: Ali Can)
Instagram Kullanıcı Adınız: Kullandığınız kullanıcı isiminizi yazın. (Örn: sosyalyardim724com)
E-Posta adresiniz:Hesabınıza bağlı e-posta adresinizi yazın. (Örn: [email protected])
Hangi ülkeden yazıyorsunuz ?Bulunduğun ülke kısmına mutlaka bulunduğunuz ülkeyi doğru olarak yazın (Örn: Türkiye) 
FORMU BAŞARIYLA DOLDURDUNUZ İSENİZ;

Son kalan tek işlem “Gönder” butonuna basıp 24-72 iş saati içerisinde Instagram’dan itiraz talebinize geri dönüşü bekliceksiniz.EĞERKİ İTİRAZ TALEBİNİZ OLUMLU İSE;
İtiraz talebiniz olumlu geçti ise Instagram hesabınıza bağlı olan e-posta adresine aşağıdaki gibi bilgilendirme maili gelecektir ve hesabınız yeniden aktif edilmiş olacaktır.
Merhaba,
Hesabınız yeniden etkinleştirildi ve artık hesabınıza erişebiliyor olmalısınız. Bu durumun neden olabileceği rahatsızlık için özür dileriz. Başka sorularınız varsa, lütfen Yardım Merkezi’ni ziyaret edin:
https://help.instagram.com/
Teşekkürler,

EĞERKİ İTİRAZ TALEBİNİZ OLUMSUZ İSE;
Aşağıdaki resimde bulunan yazıdaki gibi bir dönüş alırsınız.

Ne yazık ki, bazı hesaplar Instagram’ın sunduğu form ile açılmayan türde oluyor.Bazen ise dönüş sağlanmıyor veya olumsuz olarak geri dönüş olabiliyor.

Kısacası yukarıdaki belirttiğim yanıtı aldığınızda ya da buna benzer farklı olumsuz bir mail geldiğinde hesabınızı tek başınıza açmanız mümkün değildir. Mutlaka destek almanız gerekmektedir.
Eğer sizde yukarıdaki anlattıklarımızı uygulayıp herhangi bir olumlu sonuç alamadıysanız bize yazabilirsiniz.
Kapatılan İnstagram Hesabımı Nasıl Açıcaksınız?
İnstagram ile gerekli konuşmaları sağlayıp hesabınızı tekrardan aktif hale getiriyoruz

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir