İnstampro Nedir? İnstamPro Özellikleri Nelerdir ? Instagram Takipçi Programı Önerisi

Merhaba değerli okuyucularımız,
Sosyal medya her geçen gün dünyanın bir çok bölgesinde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaya devam edilirken, instagram tarafında bir çok kullanıcı için takipçi arayışı oluşmasından ve hiç kitlesi olmayan bir kişinin farkedilmesini istemesi üzerine bizler için bir pazar oluşturmuştur.

Tam’da bu durumda sizler için neler yapabiliriz diye düşünürken,
Geniş çaplı bir instagram yazılımı ürettik, yurt dışı kaynaklarda bir çok yazılım olmasına karşı Türkiye’de instagram yazılımları konusunda profesyönel şekilde yaklaşım olmadığından buna bir el attık, ve sizler için 70 ‘ten fazla menüsü olan en geniş en kapsamlı instagram yazılımı olan instampro’yu ürettik.

İnstamPro nedir?

İnstampro, instagram’da kullandığınız hesaplarınızı telefon’unuzdan bağımsız bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan bir araçtır.

İnstamPro ile bütün işlemlerinizi tek bir tıklama ile yapabiliyorsunuz.

Örneğin, instagram hesabınıza gelen mesajlara yazılım üzerinden cevap verebilirsiniz,
Veya program üzerinden planladığınız gönderilerinizi tarih ve süre belirterek tek bir tıklama ile planlayıp o tarihte paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Hedef kitleler oluşturarak bu kitleleri karşılıklı etkileşim ile instampro ile takip ettirdikten sonra, etkileşimlerinizin arttığını zaman ile farkedebilirsiniz.

İşletmenizin reklamını yorum menülerini kullanarak, İnstagram Keşfet kategorisindeki paylaşımlara tanıtımınızı yapabilir veyahut işletmenizin bulunduğu il’deki konumlarda paylaşım yapan kullanıcılara instampro yazılımı aracılığı ile yorum yaptırarak etkileşim kurabilir ve tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Bir çok insan instagram’da sponsorlu reklam kullansada memnun kalmayıp, bizlere yani instampro’ya başvurup rakiplerine göre avantaj sağlayıp kitlelerini büyütmektedir.

İnstamPro ile sizi takip etmeyen fakat sizin takip ettiğiniz kişileri yine bir tıklama ile takipten çıkarabilmenizde programın en güzel özelliklerinden biridir.

InstamPro ile ilgili sormak istediğiniz bir çok sorunun cevaplarını sizler için hazırladık :

InstamPro kullanırsam takip engeli oluşurmu ?

İnstamPro takip engeline takılmadan ve instagram limitleri dahilinde takip yapmanızı sağlar, ve programın özelliklerinden biride budur.

Instampro akitf olarak çalışırken bilgisayarım kapanırsa ne olur ?

Instampro çalışır vaziyette iken bilgisayarınız kapanırsa eğer, her bilgisayar programında olduğu gibi program kapanır fakat korkmayın 🙂 ! Programı tekrar açtığınız’da kaldığınız yerden devam edilsinmi sorularına evet’i işaretleyerek kaldığı yerden devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Instampro ve hesap güvenliği konusunda neler yapıyor ?

İnstamPro kullanım esnasında şifrenizi asla kayıt altına almaz ! Program ile giriş yaptığınız esnada ssl 256 sertifikalı sunucularımızda işlem görerek program üzerinde bilgileriniz işlenir ve program üzerindede md5 + sha 256 ile tekrar şifrelenerek koruma altına alınır bu işlemler esnasında instagram bilgileriniz ( kullanıcı adınız ve şifreniz değişmez )

InstamPro kullanırken Limitler Nasıl Olmalı ? Instampro ayarları nasıl olmalı?

İnstagram hesaplarının limitleri her hesapta değişkenlik gösterebilmektedir, fakat İnstamPro için önerdiğimiz ideal ayarlar ;

İnstagram’da telefonunuzdan dahi takip etmediğiniz insalara mesaj göndermeye çalıştığınızda 10 farklı kişiye mesaj gönderiminizden sonra mesaj gönderiminiz engellenir, fakat bu durum instampro için geçerli değildir.

 • Sizler için önerdiğimiz ayarlar ;
 • İşlem süresi 200-300 saniye aralığı olmalıdır
 • Her 9 mesajda bir bekleme süresi 1500 saniye olmalıdır.
 • Random harf ve sayı eklensin işaretli olmalıdır ( amaç mesajın sonunda karmaşık 5 haneli yazı yazdırarak mesaj farklılığı yaratmak ve spam oluşumunu engellemektir )

InstamPro kullanırken hesabınız kilitlendi uyarısı çözümü

Program üzerinde giriş yapmak istediğiniz esnada hesabınız kilitlendi uyarısı alabilirsiniz telaş etmenize gerek yok!

İnstagrama son giriş yaptığınız ip adresi ile programı çalıştırdığınız bilgisayarın ip adresi uyuşmadığı zaman bu hata çıkabilir çözümü’nün 3  farklı yolu var.

 

 1. Hesap kilitlendi uyarısından sonra, instagram hesabınızı telefonunuzdan açınız.
 • İnstagram uygulaması içerisindeyken karşınıza farklı bir ip’den giriş yapıldı bu siz miydiniz ? uyarısına evet ‘i seçiyorsunuz.
 • Daha sonrasında programı tekrar açıp, giriş yap’a tıklıyorsunuz ve detay getirildi yazdıktan sonra programın sağ tarafında sayfanızın bilgileri gözüktükten sonra program kullanıma hazır hale gelmektedir.
 1. Program üzerinde hesap kilitlendi hatası oluştuğu esnada bir güvenlik duvarı ekranı açılır ve burada size ait bilgiler gözükür
 • Yapmanız gerekenler ; Öncelikle bilgileri getir’i tıklıyorsunuz daha sonrasında tercihinize göre seçeneklerden telefon veya epostanızı seçiyorsunuz.
 • Kod gönder’e tıkladıktan sonra seçiminize göre örn : telefon’u seçtiyseniz eğer telefonunza instagram tarafından kod gelecektir genelde rakam olur bu
 • Size gelen kod’u programda kod giriniz alanına yazdıktan sonra kod’u onaylaya ve hemen ardından işlemleri tamam’laya basınız ve sonuç başarılı olacaktır.
 1. Diğer 2 yönetemi denediniz fakat sonuç alamadıysanız eğer , yapmanız gereken tek şey ip adresinizi değiştirmek , ip adresinizi 2 yoldan değiştirebilirsiniz.
 • Modem’inizin arkasında bulunan siyah bir kablo ( power ) kablosu olur ve bunu çektikten sonra 10 saniye bekleyip tekrar taktığınızda ip adresiniz değişir ve , programı kapatıp tekrar açtığınızda ip adresiniz ‘ üzerinde bloke kalkacağından dolayı hesaba başarılı bir şekilde giriş yapacaktır.
 • Modeminiz’in ara yüzüne 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 veya 192.168.0.1 ip ‘leri üzerinden bağlanıp ethernet ayarlarını düzenle ve daha sonrasında kaydet diyerek veyahut bağlantıyı kes ve tekrar bağlan diyerek ip adresinizin yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram takipçi programı olan instampro ‘yu satın almak için www.instampro.com web sitesini ziyaret etmelisiniz!

Bizlere vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir