Batman Koltuk Yıkama

Özellikle son zamanlarda çoğalan batman da koltuk  yıkama firmalarının arasından sıyrılarak koltuk yıkama yatak yıkama konusunda en üst seviyede müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Sizde garantili ve profesyonel bir koltuk yıkama işlemi yaptırmak istiyorsanız ve bu koltuk yıkamadan yüzde yüz bir temizlik almak istiyorsanız hiç düşünmenize gerek kalmıyor kullanmış olduğumuz antibakteriyel şampuanlar sayesindede sadece koltuk takımlarınız yıkamakta kalmayıp dezenfekte işlemide yapılmış olmaktadır.

Battaniye Yorgan Yıkama Hizmeti

Özenle temizliğini yaptığımız battaniye ve yorganlarınız hiç bir şekilde bir başkasının battaniye yorganıyla birlikte yıkanmaz. Özel şampuan ve yıkama makinasıyla da en temiz haline getirilerek kuru olarak sizlere teslim edilir.

Batman Halı Yıkama Fabrikası

Alanında uzman ekip ve ekipmanlarla halılarınızı ilk günkü gibi temiz ve bahar kokusunda yıkayıp sizlere teslim ediyoruz. Overlok ve özel leke çıkarma gibi hizmetlerimizle de sizlerin memnuniyeti için çalışıyoruz.

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama ustalık, tecrübe, beceri, bilgi, profesyonel ekip ve vakum gücü çok iyi makineler isteyen bir temizlik hizmetidir. Yılların vermiş olduğu bilgi, birikim, ustalık ve son sistem ekipmanlar ile firmamızda yerinde halı yıkama konusunda tecrübeli profesyonel ekibimiz ile yerinde yıkama hizmeti vermekteyiz. İşyerlerinizde, ofislerinizde, evlerinizde, camii veya kurslarda duvardan duvara sabitlenmiş olan halı veya halıflekslerinizi yerinde yıkama uzman kadromuz ve son sistem yerinde halı yıkama makineleri ile temizlik garantisi vermek şartı ile yerinde yıkıyoruz.

Firmamız halı yıkama olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimli profesyonel kadromuz ile teknolojinin en son sistem makine ve en kaliteli halı ve halıfleks yıkama şampuanları ile yerinde halı yıkama konusunda sektörde lider firma olma özelliği ile sizlere sunmuş olduğumuz yerinde halı yıkama ve yerinde halıfleks yıkamanın temizlik garantisi ile ve en kaliteli leke sökücü ürünler kullanarak halılarınızın kısa sürede nasıl temizlendiğine gözleriniz ile şahit olun.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir